Przedszkole Publiczne nr 27 Żagielek w Szczecinie - kolorowe, przyjazne dziecku, bezpieczne, położone w pięknej okolicy.

::.. Przedszkole Publiczne nr 27 Żagielek
 Przedszkole Publiczne nr 27 Żagielek
ul. Henryka Pobożnego
tel. kom. 91 433 60 11
Przedszkole Publiczne nr 27 Żagielek

Przedszkole jest kolorowe, przyjazne dziecku, bezpieczne, położone w pięknej okolicy, w pobliżu Wałów Chrobrego. Posiada wykształconą kadrę pedagogiczną.

Dzieci bardzo lubią swoje przedszkole, chętnie tu przychodzą, aktywnie uczestniczą w różnorodnych zajęciach, bawią się i uczą.

Nasi podopieczni są doceniani w miejskich i ogólnopolskich konkursach plastycznych, teatralnych, muzycznych, tanecznych, ruchowych.

Jak nazwa "Żagielek" wskazuje, przedszkole posiada "morski" charakter: dzieci uczestniczą w imprezach okolicznościowych związanych z miastem, regionem, morzem. Jak przystoi "wilczkom morskim" nieobca im wiedza o życiu marynarzy.

Nasze przedszkolaki z całymi rodzinami chętnie biorą udział w akcjach oraz przedsięwzięciach organizowanych przez środowisko lokalne.

<< Przedszkole Publiczne nr 30   Przedszkole Publiczne nr 23 >>

Przedszkole Publiczne nr 27 Żagielek Szczecin. Wykształcona kadra pedagogiczna. Język angielski, gimnastyka, rytmika, taniec nowoczesny.