Przedszkole Publiczne nr 27 Żagielek w Szczecinie - kolorowe, przyjazne dziecku, bezpieczne, położone w pięknej okolicy.

przedszkolaszczecin.pl
::.. Przedszkole Publiczne nr 27 Żagielek
 Przedszkole Publiczne nr 27 Żagielek
ul. Henryka Pobożnego
70-508 Szczecin
tel. 91 433 60 11
tel. kom. 91 433 60 11
Przedszkole Publiczne nr 27 Żagielek

Przedszkole jest kolorowe, przyjazne dziecku, bezpieczne, położone w pięknej okolicy, w pobliżu Wałów Chrobrego. Posiada wykształcon± kadrę pedagogiczn±.

Dzieci bardzo lubi± swoje przedszkole, chętnie tu przychodz±, aktywnie uczestnicz± w różnorodnych zajęciach, bawi± się i ucz±.

Nasi podopieczni s± doceniani w miejskich i ogólnopolskich konkursach plastycznych, teatralnych, muzycznych, tanecznych, ruchowych.

Jak nazwa "Żagielek" wskazuje, przedszkole posiada "morski" charakter: dzieci uczestnicz± w imprezach okoliczno¶ciowych zwi±zanych z miastem, regionem, morzem. Jak przystoi "wilczkom morskim" nieobca im wiedza o życiu marynarzy.

Nasze przedszkolaki z całymi rodzinami chętnie bior± udział w akcjach oraz przedsięwzięciach organizowanych przez ¶rodowisko lokalne.

  << Przedszkole Publiczne nr 30   Przedszkole Publiczne nr 23 >>
 
Przedszkole Publiczne nr 27 Żagielek Szczecin. Wykształcona kadra pedagogiczna. Język angielski, gimnastyka, rytmika, taniec nowoczesny.
© Copyright przedszkolaszczecin.pl