Przedszkole Publiczne nr 27 Żagielek w Szczecinie - kolorowe, przyjazne dziecku, bezpieczne, położone w pięknej okolicy.

::.. Przedszkole Publiczne nr 27 Żagielek
 Przedszkole Publiczne nr 27 Żagielek
ul. Henryka Pobożnego
tel. kom. 91 433 60 11
Przedszkole Publiczne nr 27 Żagielek

Przedszkole jest kolorowe, przyjazne dziecku, bezpieczne, położone w pięknej okolicy, w pobliżu Wałów Chrobrego. Posiada wykształcon± kadrę pedagogiczn±.

Dzieci bardzo lubi± swoje przedszkole, chętnie tu przychodz±, aktywnie uczestnicz± w różnorodnych zajęciach, bawi± się i ucz±.

Nasi podopieczni s± doceniani w miejskich i ogólnopolskich konkursach plastycznych, teatralnych, muzycznych, tanecznych, ruchowych.

Jak nazwa "Żagielek" wskazuje, przedszkole posiada "morski" charakter: dzieci uczestnicz± w imprezach okoliczno¶ciowych zwi±zanych z miastem, regionem, morzem. Jak przystoi "wilczkom morskim" nieobca im wiedza o życiu marynarzy.

Nasze przedszkolaki z całymi rodzinami chętnie bior± udział w akcjach oraz przedsięwzięciach organizowanych przez ¶rodowisko lokalne.

<< Przedszkole Publiczne nr 30   Przedszkole Publiczne nr 23 >>

Przedszkole Publiczne nr 27 Żagielek Szczecin. Wykształcona kadra pedagogiczna. Język angielski, gimnastyka, rytmika, taniec nowoczesny.